KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903312

nr 1390 3312

Oidentifierad konstnär. Emiliano, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 49x71 cm, yttermått inklusive ram: 71x90 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 april 2021
kl 20:27:19